Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Chilli bio extra ostré, lusky 25g

Kód: SN-00399
80 Kč / ks 71 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo má rád ostré a hledá intenzivní chuťový zážitek, neodolá a sáhne po tomto ohnivě ostrém chilli. Stupeň ostrosti = 9. Můžete jej rozemlít nebo povařit celý lusk. V kuchyni se použití chilli meze nekladou. Hodí se do těstovinových omáček nebo pro přípravu marinád. Také dezerty mohou snést trošku ohně, obzvláště doporučujeme čokoládovou chilli omáčku, která se výborně hodí ke zmrzlině i pikantnímu kuřeti. Míra ostrosti je na každém balení vyznačena pomocí stupnice 0-10. TIP: Jakmile pokrm dosáhne požadované ostrosti, odstraňte lusky.

Skladovat v suchu a chladu.

Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření - jednodruhové
Hmotnost: 0.1 kg
Země výroby: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonnentor

 

Sonnentor je česká značka zaměřující se na výrobu prvotřídních čajů a koření, které jsou nejen biologicky kvalitní, ale také sociálně a ekologicky odpovědné. Poznejte vysokou kvalitu a jedinečnou chuť, která je výsledkem pečlivého výběru surovin a ruční práce.

Sonnentor používá kompostovatelné materiály a dbá na recyklaci odpadu. Jejich výrobní procesy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly dopady na životní prostředí, což je v souladu s jejich filozofií trvalé udržitelnosti.

Sonnentor je nejen značkou, ale i komunitou lidí, kteří věří v hodnotu ruční práce, lokálního pěstování a férového obchodu. Investují do lokálního rozvoje a podporují malé rodinné farmy, což je v souladu s jejich celkovou vizí udržitelného a etického podnikání.

Pokud hledáte ekologické a udržitelné produkty, které jsou vyráběny s péčí a respektem k přírodě, Sonnentor je ideální volbou.

Proč Sonnentor:

  • Kvalita
  • Ekologický přístup
  • Podpora lokálního zemědělství

 

Produkty Sonnentor najdete v kategoriích: zdravé potravinypro děti a maminkysirupy, tinktury a nápoje, čaj, káva a bylinné směsi a aromaterapie. 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.